KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6662286
nr 666 2286
Träsnitt
Asien, 1800-tal, 75x31
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 november 2010
kl 18:02:17
700 kr
900 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr